Tvorba kvalitních internetových stránek s doplňkovými www službami zdarma

Vytvoříme Vám internetové stránky na míru Vašim požadavkům, které Vám budou zdrojem příjmů z textové reklamy na nich umístěné, budou Vám šetřit náklady na propagaci a reprezentaci a v neposlední řadě výrazně zvýší obrat Vaší firmy a tím i zisk!


Poslední projekt

23.10.2008

Grafický návrh, vytvoření a kompletní optimalizace pro vyhledávače kvalitních internetových stránek Společenství vlastníků jednotek obytného domu Poláčkova 5293/13, Jihlava, které si můžete prohlédnout na adrese www.p13.xf.cz

Více ...

Vizitky ke stažení ve formátu

Home > Princip


Princip


Záruky návratnosti počáteční investice

aneb vydělávejte na reklamě!


   1) Zárukou návratnosti Vaší investice je možnost umístění placené reklamy ZDARMA na Vaše nově vytvořené internetové stránky, která je placena za klik nebo za zobrazení Vaší stránky.

   2) Velké množství potenciálních zákazníků Vaší firmy o Vás prostě zatím neví. Aby našli Vaší nabídku, využívají nejrůznější zdroje informací, zejména internet. Internet je, na rozdíl od jiných informačních médií, zcela nezávislý na době prohlížení (např. v televizi, rádiu musí zákazník během vysílání Vaší reklamy poslouchat, kdežto na internetu si danou informaci najde ve chvíli, kdy ho prostě zajímá). Pokud zajistíme umístění Vaší firmy na předních pozicích ve vyhledávačích po zadání slov vystihujících Vaší nabídku, mohou kvalitní internetové stránky zvýšit obrat a tím i zisk Vaší firmy i o 50 a více %!
Př.: Úspěšnost naší tvorby, registrace a optimalizace webových prezentací dokazují například stránky www.dlazdime.kvalitne.cz , které lze velice jednoduše najít na prvních místech v České republice i ve světě zadáním slov jako (pro důkaz klikněte na odkaz) „ obkladačské práce “, „ dlaždičské práce “, „ obkladačské práce ceník “ apod. do nejvyužívanějších vyhledávačů jako jsou www.seznam.cz nebo www.google.com .

   3) Snížení nákladů na reklamu – jistě víte, že za zveřejnění reklamních informací v tisku, případně rádiu nebo televizi utrácíte značné množství finančních prostředků. Zejména v tisku lze snížit reklamní plochu a tím i náklady uvedením internetové adresy Vaší firmy se zmínkou o aktuálních produktech, případně dostupnosti ceníku na Vašich stránkách. V dnešní době má již téměř každý člověk přístup k internetu (doma, v práci, v internetové kavárně, na letišti . . . ). Proto stále větší procento Vašich potenciálních zákazníků vyhledává informace o produktech a službách právě přes internet a využívá tak informací získaných z reklamy k obdržení podrobnějších údajů o produktech a službách.

4) Snížení nákladů na reprezentaci – na Vaší firemní vizitku se jistě nevejde kompletní nabídka Vašich firemních produktů. Pokud nechcete svým obchodním partnerům dávat při setkání kromě vizitky i tištěný katalog, u něhož tiskové náklady nejsou zanedbatelné, můžete prostě a jednoduše uvést své internetové stránky na vizitku. Zákazník Vás navštíví až o to bude mít zájem a nebude si muset z různých pracovních setkání odvážet „tuny“ propagačních materiálů. Nezapomeňte, šetříte tím i životní prostředí!

    Nejen kvůli těmto důvodům se na nás můžete bez starostí obrátit.

    Orientační ceny tvorby internetových stránek najdete zde.

[CNW:Counter]

Program & design 2007 - 2009: www.istranky.kvalitne.cz

Doporučujeme:
Zajistíme Váš pobyt na vodě - sjíždění Vltavy , půjčování lodí (kánoe, rafty) včetně sudů, pádel a vest od 140 Kč/den!!! Prožijete neuvěřitelnou cestu plnou jedinečných okamžiků a budete mít skvělé zážitky při sjíždění jedné z nekrásnějších řek v ČR. Více informací...
Jedinečné video z výlovu nejhlubšího rybníka v ČR (Staňkovský rybník) odhalující písečné lavice, na kterých se vyskytují ryby - tedy Vás úspěch při rybaření rozhodně nemine! Více informací...